Prekių katalogas

Žaidimų pelė Logitech G502 LightSpeed, Bevielis, Juoda

 • Kraunamos nuotraukos

  Žaidimų pelė Logitech G502 LightSpeed, Bevielis, Juoda

  120.23 su PVM
  Likutis: 6 vnt.
  Į krepšelį 
 •  - Didelio našumo dizainas: ikoniška forma, išplėtusi kompiuterio žaidimų pelės ribas, dar labiau tobulėjo dėl belaidžio veikimo, plonos sienelės ir vidinės endoskeleto struktūros, leidžiančios sumažinti svorį ir padidinti žaidimų valdymą.
  - LIGHTSPEED belaidis ryšys: LIGHTSPEED USB belaidžių žaidimų pelės technologijų ekosistema „Logitech“ žaidimų pelės technologijomis pasitiki esporto profesionalai, kad užtikrintų aukščiausios klasės, itin greitą ir patikimą žaidimų našumą.
  - HERO 25K jutiklis: HERO jutiklis užtikrina savo klasėje geriausią našumą iki 25600 DPI, pikselių tikslumo ir nulio išlyginimo, filtravimo ar pagreitinimo.
  - 11 mygtukų ir itin greitas sukamasis ratukas: pirminiai mygtukai turi metalinę spyruoklę, kad būtų galima greitai ir aiškiai paspausti. Tinkinkite kiekvieno žaidimo ir programos klaviatūras ir makrokomandas. Itin greitas slinkties ratukas leidžia greitai peržiūrėti ilgus dokumentus ir puslapius
  - Reguliuojamos svorio ir spalvų sistemos: tinkinkite savo žaidimų pelės svorį ir pusiausvyrą naudodami šešis reguliuojamus svorius, kad būtų galima optimaliai sekti pikselius, judėjimą ir taikymą, ir pasirinkite iš 16,8 mln. LIGHTSYNC RGB pelės spalvų.
  - Naujos kartos jutiklis: gali aptikti judesius žemesniu nei mikronų lygiu, gali tiksliai sekti judėjimą, mažesnį nei viena milijonoji metro dalis

  Svoris 114 g
  Aukštis 132 mm
  Ilgis 40 mm
  Plotis 75 mm
  Baterijos talpa 240 mAh
  Baterijos technologija Ličio polimeras (LiPo)
  Palaikomų baterijų skaičius 1
  Maitinimo šaltinis Baterijos
  Produkto spalva Juoda
  Dažnių juosta 2.4 GHz
  Diskretizavimo dažnis 1000 Hz
  Judėjimo rezoliucija 16000 DPI
  Mygtukų kiekis 11
  Prekės ženklas Logitech

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija