Prekių katalogas

Spausdintuvas EPSON EcoTank L6190 rašalinis, A4, spalvotas

 • Kraunamos nuotraukos
  417.99 su PVM
  Likutis: 14 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 •  Sumažinkite spausdinimo kainą, naudodami „Epson EcoTank ITC“ 4 funkcijų įrenginį be rašalo kasečių. Dėl rašalo atsargų, kurių pakanka trejiems metams2, šiuo rašaliniu spausdintuvu galite spausdinti itin pigiai. Jis gali atspausdinti iki 14 000 puslapių juodu ir 11 200 puslapių spalvotu rašalu3. Jame įdiegta daugybė funkcijų, įskaitant „Wi-Fi“, dvipusį spausdinimą, 250 lapų popieriaus dėklą, 30 lapų ADF ir spartų 15 ppm4 spausdinimą.

   

   

   

  Itin maža kaina

  Dėl novatoriškos konstrukcijos „EcoTank ITS“ gali sumažinti spausdinimo kainą vidutiniškai iki 90 %1. Jame įrengta itin talpi rašalo talpykla, kuriai nereikia kasečių, be to, jis parduodamas su rašalo atsargomis, kurių pakanka iki trejų metų2. Parduodami nebrangūs rašalo papildymo buteliukai.

  Spausdinkite tūkstančius puslapių

  Vienu užpildymu atspausdinkite daugiau spaudinių. Naujo spausdintuvo rašalo atsargų pakanka 14 000 puslapių juodu ir 11 200 puslapių spalvotu rašalu atspausdinti3.

  Susipažinkite su naująja karta

  Dėl priekyje įrengtos rašalo talpyklos „EcoTank ITS“ yra kompaktiškesnis, jį kaip niekad paprasta naudoti. Jame įdiegta patobulinta rašalo užpildymo sistema, sukurta siekiant sumažinti išsiliejimo ir priteršimo tikimybę. Naujieji buteliukai turi mechanizmą, užtikrinantį, kad juo būtų galima užpildyti tik atitinkamos spalvos talpyklą.

  Verslo klasės funkcijos

  Spausdinkite ryškų ir aiškų tekstą – tai padės atlikti nekeičiama „PrecisonCore“ spausdinimo galvutė ir „Epson“ originalus juodo pigmento rašalas. Verslui sukurtas įrenginys išsiskiria 250 lapų popieriaus dėklu, dvipusio spausdinimo funkcija, 30 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF) ir sparčiu 15 ppm spausdinimu4. Jam taikoma įprasta vienerių metų garantija ir iki trejų metų akcijos garantija5.

  Spausdinimas be kompiuterio

  „Wi-Fi“ ir „Wi-Fi Direct“ ryšiu siųskite dokumentus, kuriuos norite spausdinti, iš išmaniųjų įrenginių, naudodami „Epson iPrint“6 programėlę. Spausdintuvas gali priimti failus beveik iš bet kurios pasaulio vietos per „Epson Email Print“6.

   

  Pagrindinės savybės

  • Labai maža puslapio kaina: Sumažinkite spausdinimo kainą iki 90 %1
  • Rašalo atsargos, kurių pakaks iki trejų metų2: Spausdinkite iki 14 000 puslapių juodu ir 11 200 puslapių spalvotu rašalu3
  • Naujos kartos rašalo užpildymo sistema: Paprastai ir švariai papildykite rašalo atsargas, naudodami patobulintus rašalo buteliukus
  • Spausdinimas ir ryšio su mobiliaisiais įrenginiais palaikymas: „Wi-Fi“, „Wi-Fi Direct“, eternetas ir nemokamos spausdinimo programėlės mobiliesiems įrenginiams6
  • Sukurta verslui: 30 lapų ADF, dvipusis spausdinimas ir 250 lapų priekinis dėklas