Prekių katalogas

Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymas visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos savivaldybę) - NEMOKAMAS, jei nupirktų prekių suma yra didesnė nei 60 Eur su PVM. Kitu atveju, prekių pristatymas kainuoja 3,51 Eur, siuntas pristato DPD kurjerių tarnyba darbo dienomis nuo 8-17 val.

  • Skubus prekių pristatymas darbo dienomis Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje su ZITICITY kurjerių tarnyba kainuoja 4,84 Eur, užsakymas Vilniuje pristatomas per 1-1,5 val., Kaune užsakymą pateikus iki 11 val. - pristatomas tą pačią dieną, Klaipėdoje užsakymą pateikus iki 10 val. - pristatomas tą pačią dieną.

  • Pristatymas Neringos Savivaldybėje derinamas atskirai, skambinkite.

  SVARBU: kai nurodyta, jog siuntą su DPD kurjeriu pristatysime per 1 d.d., tai galioja tik užsakymams pateiktiems iki 16.00. Užsakymai pateikti vėliau pradedami ruošti išsiuntimui tik kitą darbo dieną.

  Prekių pristatymo taisyklės:

  1. Pristatymo išlaidos yra nurodomos atskirai ir pateikiamos Pirkėjo suformuotame prekių krepšelyje.

  2. Prekių pristatymui taikomas pristatymo mokestis, o terminas nurodomas prie kiekvienos prekės arba derinamas atskirai. Prekės pristatomos iki objekto be krovos/užnešimo paslaugų, nebent susitariama atskirai.

  3. Jeigu patvirtinus užsakymą prekės yra sandėlyje, Pardavėjas įsipareigoja pateikti Jūsų užsakytas prekes Jūsų užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje vidutiniškai per 1-4 (keturias) darbo dienas po galutinio užsakymo / išankstinės ar PVM sąskaitos faktūros apmokėjimo.

  4. Jeigu patvirtinus užsakymą prekių likutis sandėlyje nepakankamas ar jos gaminamos pagal specialų užsakymą, Pardavėjas įsipareigoja pateikti Jūsų užsakytas prekes užsakyme nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje per Pirkimo taisyklių 6.1. p. nustatyta tvarka arba šalių individualiai suderintą arba Pardavėjo komerciniame pasiūlyme nurodytą terminą.

  5. Užsakytas prekes pristato įgaliotas atstovas ar siuntų tarnybos kurjeris (toliau – pristatantis asmuo). Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje / siuntos pristatymo lape ar siuntų tarnybos elektroninėje pristatymo sistemoje yra laikoma, kad Prekė yra perduota Pirkėjui tinkamai ir yra tinkamos kokybės. Pirkėjui išaiškinta, jog nuo Prekės perdavimo momento Pirkėjui tenka visa prekės atsitiktinio žuvimo ar sugadinimo rizika.

  6. Prekės pristatymo metu kartu su pristatančiu asmeniu Pirkėjas privalo patikrinti prekės siuntos būklę. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos važtaraštyje / siuntos pristatymo lape ar nepriimti pristatytos Prekės siuntos bei surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui pasirašius siuntos važtaraštyje / prekių pristatymo lape ar pristatančio asmens elektroninėje pristatymo sistemoje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga. Jeigu pristatytos prekės komplektacijoje nėra kokių nors dalių ar dokumentų, Pirkėjas privalo apie tai nedelsiant informuoti Pardavėją.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija