Prekių katalogas

Pelė Logitech G Pro Juoda

 • Kraunamos nuotraukos

  Pelė Logitech G Pro Juoda

  126.45 su PVM
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 •  -Pagaminta kartu su profesionaliais žaidėjais ir skirta jiems: sukurta daugiau nei dvejus metus su tiesiogine daugelio profesionalių esporto žaidėjų įvestimi, belaidė žaidimų pelė Pro Wireless sukurta išskirtiniam našumui.
  - LIGHTSPEED belaidis ryšys: su profesionaliu USB belaidžiu našumu, LIGHTSPEED užtikrina tvirtą ir itin greitą 1 ms ataskaitų spartos ryšį, netempiant ir nesiblaškant laido.
  - HERO 25K jutiklis: „Pro Wireless Logitech G“ žaidimų pelė turi naujausią HERO jutiklio versiją; tiksliausias, našiausias ir efektyviausias žaidimų jutiklis, viršijantis 400 IPS ir užtikrinantis 25 600 DPI stebėjimą
  - Itin lengvas dizainas: naujoviškas endoskeleto dizainas su itin plonu išoriniu apvalkalu suteikia neįtikėtiną tvirtumą ir struktūrinę palaikymą, tačiau itin lengvas 80 g ergonomiškas korpusas, todėl Pro Wireless yra optimali žaidimų pelė jūsų žaidimų kompiuteriui, nešiojamam kompiuteriui ar Mac.
  - Profesionalus dizainas: dėl nuimamų kairiųjų ir dešiniųjų mygtukų „PRO Wireless“ kompiuterių žaidimų pelė yra tikrai dvipusė, o DPI mygtukas yra apatinėje RGB pelės pusėje, kad būtų išvengta netyčinių DPI poslinkių.
  - Abipusis dizainas: nuimami kairės ir dešinės pusės mygtukai padaro „PRO Wireless“ tikrai dvipusį, o profesionalai gali nuspręsti, kiek šoninių mygtukų jie nori – nuo ​​nulio iki keturių.

  Svoris 80 g
  Ilgis 40 mm
  Aukštis 125 mm
  Plotis 63,5 mm
  Dažnių juosta 2.4 GHz
  Produkto spalva Juoda
  Apšvietimo spalva RGB
  Maitinimo šaltinis Baterijos
  Įkrovimo jungties tipas Mikro USB B tipas
  Įkraunama Taip
  Kabelio ilgis 1.8 m
  Baterijos technologija Ličio polimeras (LiPo)
  Baterijos talpa 240 mAh
  Prekės ženklas Logitech
  Mygtukų kiekis 8
  Judėjimo rezoliucija 25600 DPI
  Diskretizavimo dažnis 1000 Hz

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija