Prekių katalogas

Mechaninė žaidimų klaviatūra Logitech G512, Juoda

 • Kraunamos nuotraukos

  Mechaninė žaidimų klaviatūra Logitech G512, Juoda

  104.54 su PVM
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 •  - RGB ir LIGHTSYNC – G512 yra viso spektro ~ 16.8M spalvų su pritaikomu kiekvieno klavišo apšvietimu. Sukurkite savo RGB animacijos efektus arba rinkitės iš iš anksto nustatytų apšvietimo efektų ir animacijų. O naudojant naują LIGHTSYNC technologiją, apšvietimą skatina žaidimai, kad būtų užtikrinta visų laikų įtraukianti RGB patirtis.
  - MECHANINIO JUNGIKLIŲ PASIRINKIMAS – Rinkitės iš trijų skirtingų mechaninių jungiklių: Romer-G Tactile, Romer-G Linear ir GX Blue. GX Blue yra ikoniškas dizainas, suteikiantis tiek lytėjimo, tiek paspaudimo grįžtamąjį ryšį su staigiu paleidimu, kurį galite jausti ir girdėti. Visi jungikliai yra išbandyti ir įvertinti 70 milijonų paspaudimų, kad būtų patikimi ir patvarūs.
  - Lėktuvų klasės ALUMINIO LYDINIS – Šlifuoto aliuminio ir magnio lydinio viršutinis dėklas naudojamas kaip klaviatūros pagrindas. Rezultatas yra minimalus dizainas, subalansuotas su visu funkcijų rinkiniu. Didžiausią dėmesį skiriant aukščiausios klasės apdailai ir našumui, G512 yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.
  - USB PASSTHROUH – patogumas ir greitis pasiekiami tiesiai. Papildomas specialus USB laidas prijungia USB perėjimo prievadą prie jo paties įvesties, kad būtų užtikrintas 100% galios pralaidumas ir duomenų greitis. Prijunkite įrenginį, kad įkrautumėte, arba prijunkite pelę, kad įkrautumėte savo priešus, nepraleisdami ritmo.

  Klaviatūros svoris 1,13 kg
  Paleidimo jėga 50 g
  Klavišų nuotolis 4 mm
  Foninis apšvietimas Taip
  Foninio apšvietimo tipas RGB LED
  Klaviatūros stilius Tiesus
  Kabelio ilgis 0,3 m
  USB 2.0 portų kiekis 1
  Maitinimo šaltinio tipas USB
  Klaviatūros matmenys (WxDxH) 445 x 132 x 35,5 mm
  Skaitinė klaviatūra Taip
  Klaviatūros forma Full-size (100%)
  Klaviatūros kalba JAV tarptautinė versija
  Klaviatūros išdėstymas QWERTY
  Klaviatūros pagrindinis jungiklis Mechaninis mygtukų jungiklis
  Įrenginio sąsaja USB
  Prekės ženklas Logitech

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija