Prekių katalogas

Bevielė pelė Logitech POP Mouse with emoji, Rožinė

 • Kraunamos nuotraukos

  Bevielė pelė Logitech POP Mouse with emoji, Rožinė

  33.98 su PVM
  Likutis: 1 vnt.
  Į krepšelį 
 • ŠIRDŽIŲ ĖDIKAS
  GILIAI JAUČIAI.

  Neoniniai koralai susitinka su susmulkintomis aviečių uogomis. Pakeiskite žaidimą naudodami POP klavišus ir POP pelę programoje Heartbreaker.

   

  JAUSMAI JŪSŲ PIRKŲ PASAKAIS
  laimingas? Piktas? Įsimylėjes? POP Keys yra su aštuoniais keičiamais jaustukų klavišais, kuriuos galite lengvai maišyti ir suderinti pagal savo nuotaiką. Be to, vienu jaustukų meniu klavišo arba POP pelės viršutinio mygtuko paspaudimu atidaromas visas jaustukų asortimentas, kurį galima naudoti pokalbiuose su draugais. Klavišus ir pelės mygtuką galite priskirti bet kuriai esamai jaustukai ar spartiesiems klavišams – tiesiog atsisiųskite „Logitech“ programinę įrangą ir žaiskite.
  Jaustukai ir programinė įranga šiuo metu palaikoma tik „Windows“ ir „MacOS“.

   

  VINTAGE VIBES. NAUJOS FUNKCIJOS.
  Senos mokyklos ir oi-kaip patenkinti. Patirkite spausdinimą, kuris beveik sukelia priklausomybę rašomosios mašinėlės tipo mechaniniais klavišais. Pajuskite, kaip pirštai šokinėja per klavišus ir išgirskite, kaip kiekvieną kartą paspaudus mechaniniai jungikliai spragtelėja, trinkteli ir spragteli. Tačiau neapsigaukite dėl jo retro estetikos: 12 naujų FN sparčiųjų klavišų POP klavišuose suteikia jums viską, ko šiandien reikia, įskaitant iškarpinį ekraną, „Voice-to-Tex“ ir mikrofono nutildymą tiems ilgiems darbo skambučiams.

   

  GALIA JŪSŲ DELNĖJE
  POP pelė yra tyli kaip debesis su SilentTouch technologija, o jos didelio tikslumo stebėjimas padeda dirbti ant beveik bet kokio paviršiaus. Įsidėkite jį į rankinę, kompiuterio dėklą ar kišenę ir išreikškite save beveik bet kur.

   

  PERJUNKITE PAVARUS KREIPANT
  Tarsi skaitytų jūsų mintis, POP Mouse SmartWheel perjungia iš didelio tikslumo į greitojo slinkties režimą, padėdamas naršyti ilgus puslapius vienu brūkštelėjimu.

   

  DAUGIUS ĮRENGINIUS. DAUGIAU PLATFORMA.
  Prijunkite POP klavišus ir POP pelę prie kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar planšetinio kompiuterio naudodami „Bluetooth®“ belaidę technologiją. Arba galite prijungti abu įrenginius naudodami „Logi Bolt“ USB imtuvą, kuris yra POP raktų dėžutėje. Klaviatūra ir pelė suderinamos su Windows®, macOS, iPadOS ir Chrome OS.

   

  JUDĖJIMAS TARP EKRANŲ
  Būkite kūrybingi keliuose įrenginiuose vienu metu naudodami „POP Keys“ „Easy-Switch“ technologiją, kuri leidžia vienu bakstelėjimu pereiti iš vieno įrenginio į kitą ir įvesti tekstą. Arba galite įjungti „Flow“ programinę įrangą ir naudoti POP pelę, kad sklandžiai slystumėte tarp kompiuterio ir nešiojamojo kompiuterio, perkeldami tekstą, vaizdus ir failus naudodami paprastą kopijavimą ir įklijavimą.

   

  KOMPAKTIŠKAS IR PATOGI
  Visi raktai, kurių jums reikia ant vietos taupančio rėmo. Kompaktiškas POP klavišų dizainas leidžia priartinti POP pelę, kad būtų mažiau pasiekiamos rankos ir geresnė kūno laikysena. Be to, išgriebti apvalūs klavišai atitinka jūsų pirštų galiukų formą, kad galėtumėte patogiai ir patogiai rašyti.

   

  TAVO ILGAI
  Tikra „Logitech“ mada POP raktai sukurti taip, kad tarnautų. Turėdami trejų metų baterijos veikimo laiką ir raktus, galinčius atlaikyti iki 50 milijonų paspaudimų (tai yra daug), galite kurti, kalbėtis ir įkvėpti. Tuo tarpu POP Mouse baterijos veikimo laikas suteikia galimybę iki dvejų metų svilpti saviraišką.

   

  IŠBANDYK VISĄ SAVIRAIŠKOS PATIRTĮ
  Įsigykite savo erdvę su tinkamais priedais, kad padidintumėte savo produktyvumą ir stilių į naujus lygius. Atraskite StreamCam, G733 ir Logitech Desk Mat.

  Kiekis 1
  Suderinamumas Logi Bolt USB receiver
  Aukštis 35,2 mm
  Svoris 82 g
  Pridėtos baterijos Taip
  Naudojimo žinynas Taip
  Ilgis 104,8 mm
  Plotis 59,4 mm
  Kitos palaikomos operacinės sistemos Chromas
  Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos iPadOS
  Palaikoma operacinė sistema „Linux“ Taip
  Palaikomos MAC operacinės sistemos Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, „Mac OS X 10.4 Tiger“, „Mac OS X 10.5 Leopard“, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur
  Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos Windows 10,Windows 11
  Baterijos tarnavimo trukmė 24 mėnesis(iai)
  Baterijos tipas AA
  Palaikomų baterijų skaičius 1
  Maitinimo šaltinis Baterijos
  Belaidžio ryšio atstumas 10 m
  Paviršiaus nudažymas Monotonas
  Produkto spalva Rožinė
  Forma Abiems rankoms
  Slinkties kryptys Vertikaliai
  Slinkties ratukų skaičius 1
  Programuojamų mygtukų skaičius 2
  Judėjimo rezoliucija 4000 DPI
  Pasirenkama judesio raiška Taip
  Kelių įrenginių palaikymas Taip
  Programuojami pelės mygtukai Taip
  Mygtukų kiekis 4
  Slinkties tipas Ratukas
  Mygtukų tipas Paspausti mygtukai
  Judėjimo detekcijos technologija Optinis
  Įrenginio sąsaja RF belaidis + „Bluetooth“
  Paskirtis Biuras
  Prekės ženklas Logitech

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija