Prekių katalogas

Belaidis vaizdo adapteris Microsoft

 • Kraunamos nuotraukos

  Belaidis vaizdo adapteris Microsoft

  45.74 su PVM
  Likutis: 2 vnt.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Microsoft
 •  Pamatykite visa tai dideliame ekrane
  Dalykitės tuo, kas yra planšetiniame, nešiojamajame arba išmaniajame telefone1 HDTV arba monitoriuje naudodami „Microsoft“ belaidį ekrano adapterį. Perduokite filmus, peržiūrėkite asmenines nuotraukas arba rodykite pristatymą dideliame ekrane – visa tai belaidžiu būdu.

  Modernizuokite savo susitikimus

  Projektuokite savo idėjas ir bendradarbiaukite realiuoju laiku, prijungdami „Microsoft“ belaidį ekrano adapterį prie konferencijų salės projektoriaus arba monitoriaus. Netgi galite rašalu „PowerPoint“, kad pabrėžtumėte tašką ir paverstumėte tą didelį ekraną savo kolektyvine darbo vieta.

  „Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®“ technologija

  Belaidis ekrano adapteris naudoja Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast® technologiją, todėl jūs neapsiribojate tam tikromis programėlėmis ar turinio srautiniu perdavimu; galite rodyti viską iš savo įrenginio HDTV arba monitoriuje. Belaidis ekrano adapteris taip pat yra „Intel® Wireless Display“ (WiDi) sertifikuotas adapteris ir veikia su „du viename“ ir planšetiniais įrenginiais su „Intel WiDi“ funkcija.

  Lengvai prijungiamas

  Tiesiog prijunkite USB ir HDMI iš belaidžio ekrano adapterio prie HDTV arba monitoriaus, prijunkite, tada atspindėkite arba išplėskite ekraną ir mėgaukitės. Belaidis ekrano adapteris užtikrina patikimą ryšį.

  USB jungtis USB A tipo
  „Miracast“ Taip
  Maitinimo tipas USB
  Palaikomi audio formatai PCM
  Palaikoma „Intel®WiDi“ technologija Taip
  USB versija USB 2.0
  USB prievadas Taip
  HDCP Taip
  Išvesties sąsaja „Wi-Fi“
  Pilnas HD Taip
  Įrenginio sąsaja HDMI/USB
  Prekės ženkals Microsoft

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija